2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

Герой срещу умение

"Газпром-Ugra" воюва в Нови Уренгой, Борих, но аз го загубих, където, правилно, и аз трябва да има - в doigrovku. Освен Сургут не успя да завърши с мощен емисии "Факел", Той показа интереса си към определените топки Muse. В тези с по-силен съперник игри много реши характер - това само в Сургут е добре. Не е достатъчно умения.

Започнах мача с Дмитрий Волков хиперактивно разстройство - по сметката 5:2 в полза на "Факел", той вече има три "звезди" на борда. Stulenkov, Падар и Ананиев не служи, Сургут и пълзене на разстояние една почивка. Което изглежда да се произвеждат след нападението Muzaya, 8:8, но изглед улавя докосват мрежата на Kastylenka. добре, Равенството идва по-късно, когато Antypkin разчита на скоростта на предаване Волков в четвъртата зона, но този трик не работи два пъти, и имам негова муза, 11:11.

Освен това - по-. Волков вкара в една единица Khabibullina, и след това се излива Padar. Първо, не е подал, тогава той не вдигна топката подвижния след собствената си атака, като се има предвид, топката излиза, добре и се приземи в блок - 12:15. резултати Schadilov, Вълците удари извън границите, 12:17. Timeout Камило воплите отнема само около 13:19 и промени в Падар Kimerova.

След това всичко е "просто": Ace Schadilov, 15:21, страхотна игра Kastylenka в рецепция и атака, 18:23, и два аса от Muzaya, 18:25. изглежда, че собствениците просто не очаквах такъв набързо от страна на гостите и за известно време загубена ориентация в пространството.

Поражението на "Факел" изглеждаше малко обезсърчително и ясно, че домакините от началото на втората партида се опитаха да включва максималната скорост. Не малко от него, Chimeri леко премина Сургут единица, 3:5. Положението се изправя освободени вместо Волкова Богдан - резултати и обръща асо, 5:5. Сургут конкурират яростно да се защити и да запази минималния предимство, който този път обезсмисля Клюка познатите формули - резултати и да поставя на АСЕ за предната линия, 10:9.

Когато Chimeri затваря небето Kastylenka, 13:10, изглежда, че "Факел" започва да върви напред. Но Сургут зъби се възползват от играта, многократно омекване атака домакини единица и показва на различни позиции атакува степен на комфорт Muzaya. така или иначе Pole, как да победим, Той произвежда пет поредни точки - 13:15! Сега е времето да се помни първата партида скриптове, когато "Газпром-Ugra" по подобен начин се обърна играта в средата на снимачната площадка.

Но на сайта се връща Падар и започва да изкупи миналите грехове - насочва асо, Той вкара два гола ... Когато музата отново възстановява статуквото, 17:17, всеки изглежда да има продължителен равен на финал. Но тук, на терена Ананиев разпада рецепцията, плюс Сургут едновременно изкачи три непредизвикани грешки - две атаки и докосване на мрежата. На този фон, противникът действаше безупречно и с изненадваща лекота върна услугата в първия сет, 25:18.

Третата група е вече под диктовката на "Факел" - клопам като успява да грабне блок, но получава трудно doigrovku "Газпром-Ugra" извършва практически, Богдан и Падар и почти безупречен. Ace Богдан - 7:3, тръба в собственото си представяне, 12:6. Рафаел Habibullin размествания структура - направи двойна смяна и произвежда doigrovku Avdochenko. Piraino удари извън границите, Avdochenko - в единица, 17:10.

Играчите "Факел" да започне да се усмихва, но – рано. Теодор Салпаров два пъти (!) в една рисунка влека мощни атаки Падар, Kastylenka провали в по-сложни топка doigrovku, 18:14. Дълги облицовки рисуване блок диагонал унгарски, Оплаква липсва изчакване, Kolenkovsky и веднага след като попадне в тъч, 18:16. Zabyvaet Dougan, и още един пробив ни носи забавление, определяне докосване на мрежата на народа на Ямал, 19:18. Друг Zaruba?

за съжаление, повторното плаващ рецепция, Снимахме едва за втори път, запушват Padar и Богдан, Унгарската обръща асо, 23:20. Резултатът - 25:21. Естеството на достатъчно на отбора за успешен лов, но за решаващ пробив трябваше да бъде нещо друго. например, добър прием.

Четвъртата партия събра познати сцени от предишния. Отново равен борба в началото, към марката 10:10, отново "Факел" върви напред 13:10 по-мощни емисии Богдан. След това, за пореден път демонстрира превъзходството на хора от Ямал в четвъртата зона: Schadilov удари - Клюка връща успешни атаки срещу тройната блок. Muse сваля - Клюка шипове "четири от четири", 16:12. След Ace Antypkin (18:13) повече или по-малко, то е ясно. Хок бие Ace Schadilova (20:15), той веднага се променя Galimov. Сега обърнете Руслан погрешно на рецепцията, 21:15... Като цяло,, играта е дошъл до края на тихо режим, точка на атака набор единица от Stulenkov, 25:19.

Като цяло, минута остави противоречиви впечатления, но тъй като цялата игра, "Газпром-Ugra" в текущия сезон. Изглежда, че е в състояние да, се борят, Ние се опитваме, понякога се оказва доста добре, и дори цели сегменти. Но нещо през цялото време не е достатъчно. В търсене на това "нещо" - една седмица, 21 Декември играе последния мач през изминалата година, къща, с "Belogorye".