2024 - 03
2024 - 04

Може да улови

Газпром-Югра пристигна в Белгород с пълна сила, което изобщо не означаваше, че този списък е готов да играе пълноценно. Собствениците имат свои собствени проблеми: и двете свързващи устройства излетяха навън, и номиналното трето число Всеволод Абрамичев излезе. Веднага отбелязваме, че при наличието на определени тактически и технически грешки като цяло той игра много добре, и растеж в 205 вижте добавена мощност към собствениците на блока.

Но кой значително се подобри на фона на първите кръгове - Габриеле Нели. Диагонал изигра най-добрия мач в Русия досега, създавайки много проблеми на хората в Сургут. Радион Мискевич, за съжаление, Не можах да отговоря по същия начин - формата му далеч не е идеална. Само атаките му не бяха достатъчни в първия сет, за да се хване за резултата. при което се получава 12:18, Газпром-Югра практически настигна съперника - 19:20, но накрая Нели каза тежка дума, и нашите нападатели се промъкнаха, 20:25.

Загубихме втората игра без опции, в средата на снимачната площадка вместо Мискевич на корта се появи Шахбанмирзаев, който също известно време овладя на корта.. Само Артем Довган може да напише този комплект за себе си, вкара всичко, какво му дадоха. но това, разбира се, не беше достатъчно - 17:25.

Третата игра започна при равни условия, но в един момент собствениците отново започнаха да си тръгват - Довган не обслужва, Черейски докосва мрежата, игра на нетна топка, Раджаб не поставя топката по линията, 11:14. Но този път жителите на Сургут се хванаха навреме и в края на отбора влязоха главата до главата, 20:20. Раджаб нокаутира Тетюхин от рецепцията, водещи гости напред, 21:20. Редуване на снимки, съперници стигнаха до топката на Газпром-Югра, 24:23, и да вървим по-нататък - Костиленко вкарва аварийна топка по ръба на блока, 26:25. В решителното рали сургутяни се придържат към атаката с първото темпо в защита, Костиленко е възстановен, и Шахбанмирзаев рискува на аварийна топка и с удар в пръстите на блокиращите съставя първия спечелен сет за сезона, 27:25.

В четвъртия мач след Ace Dovgan (6:4) имаше добри шансове да се развие офанзива, но три поредни грешки обръщат ситуацията, 6:7. Правейки още няколко почивки, домакините контролираха хода на играта до края. Абрамичев компетентно редуваше атаки с първото темпо с удари на Нели, Рукавишников отвърна на удара по подобен начин. Тогава Костиленко затрудни живота на "Белогорю" в рецепцията и Кузнецов два пъти не можа да се самоактуализира в четвъртата зона, 17:17. Равенство, балансирано към 20:20, след това блесна Червяков - атака и блокиране на Довган. И тогава Слободянюк не успя да се справи с тесен пас, когато сетърът напусна първата зона, 20:23. Довган включи "отговор" – вкара зона и затвори Червяков на свой ред. Абрамичев упорито използва своя център и успешно, 22:24. В последното равенство Рукавишников и Шахбанмирзаев не съвпаднаха по темповете на атака и диагоналът просто се раздели във въздуха с топката, 22:25. жал, имаше шанс да се хване за тай-брейк.

Газпром-Югра се нуждае от време, за да могат всички играчи да се върнат във форма, Играй отново, спечелете същите връзки за игри и самочувствие. И няма много време. Оказва се,, че ще получим нужното точно по време на турнира и надеждите, че композицията няма да попадне под нови смущения. Волейболът върви много странно в наши дни, игра, ако искаш, воюва на два фронта. И разузнаването все още не е в наша полза. Но има напредък, така, ще има резултат.