2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

в баланса

Сургут аз замалко да върнете услугата за поражението на Нижни Новгород Сургут: играта се разви по абсолютно същия сценарий, и дори с тайбрек е един и същ - 15:13 - само веднъж в полза на ASA. Много унизително поражение, в който никой виновен. обаче, общо взето, Нашата игра е счупен там, където тънък - в doigrovku. Докато Aksyutin, Schadilov Kastylenka и се опита да намери себе си, първите два вече са плавали далеч ... "Газпром-Ugra" е в състояние да се върне поради издържи на натиска и голяма муза доказал себе Chereiskaya (обаче, отново, Волейбол - това е отборна игра, Борихме всички), но в лотарията крайния волейбол ни даде черна точка. Това бе седми тайбрека в шампионата Сургут, четири от които спечелихме. но това, По всичко личи, може да не е достатъчно, за да се върнете към плейофите. Просто може да нямат тези две загубени тай-паузи с АСК. Ну и поражение от «Новы» сидит занозой в сердце.

обаче, обратно към сайта. Разходи в първия сет израснал люлки - само амплитудата на собствениците не е пример за по-широк. Сургут отлетя веднага с 2:3 на 2:7 проектанта Петрови (да, рецепция - това е нашият фаворит). Schadilov заменя Aksyutina и отиде да се опита да спечели отново - в областта на Pyatyrkina, нашата скърцане, но реализирахме няколко doigrovok, 9:12 вместо 5:12. Силите "разтърсиха" ситуацията в тяхна полза - Schadilov поема на противника, Kastylenka не вкара, Muse се отстранява само на нивото на 10:16. ASA също не е съвършен в атака, но ние отново даде възможност да практикуват на подвижния топка, Nikonenko справи, 12:18. Muse реализира три атаки, 15:19, но усилията му не е достатъчно. В края на краищата - продължаването на "Полза" doigrovschikov: изстрел от, приемане на страната, и собствения си шанс на подвижния топка използва креативно, движение на топката на китката отива извън границите ... Шансовете на такава игра не е, 17:25. Общото усещане след първия сет - младежът играе с мъжете.

Във втория сет вместо Schadilova дойде Boldyrev, Rukavishnikova заменя Habibullin. Преминава от Артьом отиде отчетливо и ярко, Той се опита всичко възможно, за да се избегне атаките на четвъртата зона - в центъра на решетката играе Chereiskaya, по-агресивен в работата си отиде Muzaya. В резултат - равен мач, 6:6, 11:11. Маркин и покрита блок Nikonenko, Pyatyrkin удари извън границите, подава топката към линията, 15:12. Но след това - хранене в мрежата, EIS от Nikonenko единица и Андреева Dovgan, 15:15. С резултат 17:17 Kastylenka отново чука на блока, Маркин а по-късно приема и уверено чукане, изтегляне напред на АСК, 18:19. Кирил Александра пример да вдъхнови, отново "гърне" - време е да се върнем Rukavishnikova. Андреев планер измъчва първата ни капитан, и след това куршум Ace в Salparova, 18:22. изобщо, и е имало разделяне на желаните собствениците в края - точка поставя Вент (21:25), и аз не отговори на въпроса: това, което с упоритостта да служи Melkozerova? Той носи на носа халки.

Третата група - това, фактически, Дуел Muzaya и Вент. Ние плъзнете атаката на Джон в защита и музата хвърля котела, 4:1. Той е бърз изчакване Игор Shulepova. Това не помогне: Pyatyrkin удари извън границите, и в увертюрата Kastylenka продължителни равенство хитовете на пръстите на ръцете, 10:5. Следваща - дуел. Vyendt 12:9. муза - 13:9. Muse в защита на влека zubodrobilny удар Вент и резултати - 14:10. Вент отговори, 14:11. Ace Джон намалява разстоянието до минимум, 15:16, Muse чукане топката в района от четвъртата зона, 17:15... И така нататък в същия дух. В крайна сметка ние имаме комфортна баланс 23:20, но и за замяната Piraino доставя мрежа, Вент и след собствения си мощен доставка изпълнение doigrovku, 23:22. За щастие, по това приключение към своя край - Вент взема докосване, и мястото на поставяне на правото ..., муза, 25:23. Момчетата частично повторно класифицирани при мъжете.

В четвъртия сет - равен старт. В "Газпром Ugra", изглежда, новият лидер на атаките - Денис Chereiskaya. Той резултати всички подред - и възход, и влиза зона, и запазени топки обрати, както се очаква, и ниски предавки да се справят ... Но, Pyatyrkin стабилна ръка бие два аса - мощност и скъсени емисии, и показва на домакините, 8:11. Нашата борба - голям шанс да изравнят използва Kastylenka, 11:13. Chereiskaya изчакване, но да усеща нещо, 12:13. Е - Маркин блок, 13:13. Друга атака Chereiskaya и две грешки в атака на ACK, би изглеждало, преобърне играта, 17:14. Но Pyatyrkin след изтичане на времето да се появите, Boldyrev и удара на допир ... В резултат на това - още един завършващ validolnaya, Маркин две ръце хвърля топката от блока, 20:20. С резултат 22:21 Nikonenko не поставя топката в полето, и след това Теодор Салпаров страхотно в защита, Мачей и усилия за точно ъгъл платформа. Pyatyrkin тръба възвръща набор топка, и предлагането на мач тайбрека се превръща в сензорен Маркина, 25:22. хора, че тук.

В петия сет, "Газпром-Ugra", за да се почеше breykovyh топка след трогателно Nizhegorodtsev мрежа, 5:4, и преди да смените страни блокират Muzaya Pyatyrkinu разшири своите гости към две цели - 8:6. Веднага карма дава подаръци обратно - Muse от своя страна чукат на блока, и Pyatyrkin бие асо, 8:9. Решаващи напън собствениците правят с марка 10:11 - Kastylenka не вкара, и гросмайстор Маркин първо изчиства от блок, и след това излита в стил а ла Ngapet, 10:12. Следващата равенство атака Muzaya volzhane чудото на изстъргва пода, а във втория се опита Мачей, така че да не се застъпвам за три метра линия, посяга към топката и удари излизането извън границите, 10:13. Започнете време за изчакване и тактически възгледи, муза реабилитиран, Вент избухва в атака, 12:13. Pluzhnikov подава в мрежата - муза премахва топката мерна единица на, 13:14. По отношение на предлагането отива Aksyutin, рискове, и AUT ....

Всичко беше в близост до, но не се отглеждат малко заедно. Това, което остава за нас сега? Продължи да играе всеки мач за победа - и там каквото и да става. Както се вижда от играта в Нижни Новгород, отказвайте, не е необходимо във всяка ситуация, всичко е възможно.