2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

Класът Zenith е по-висок, но Газпром-Югра се бори

Зенит влезе в корта с Поребинкин и Космин в, Газпром-Югра избра комбинация от Рукавишников и Алексеев. Ас Кобзар посочи превъзходството на гостите, 1:3, но собствениците бързо изравниха ситуацията, и след атака на Поребинкин, повдигната в защита и контраатака на Алексеев, те поведоха, 6:5. "Зенит" отново се опитва да се откъсне: Пашицки затваря Довган, и Клюка реализира повторението, 7:10.

Домакините са в преследване - Алексеев решава финала на продължително рали, блок на Ковалев и Якутин спира диагонал Санкт Петербург, 10:11. "Газпром-Югра" най-накрая изпревари противника на целта 17:17 и никога не пускай. След блока на Алексеев Клуке, в крайна сметка отборът на Сургут взе ключовата топка за пробив, 21:19. Ковалев стигна от четвъртата зона и хвана с лула Урнаут, който преди това се разхождаше свободно., 23:20. Исход сета решили две ошибки на подаче Кобзаря и Клюки, 25:22.

След загубен сет Томас Самелвуо хвърли резерва в лицето на Иван Яковлев, и играчите на Сургут започнаха да действат несигурно в приема. Яденето на неудобни топки срещу Зенит е под средното удоволствие, също Рукавишников, опитвайки се да ускорим играта, започнаха да подценяват предаването под високия блок на противника... Като цяло, ако акаунт 11:13 все още не изглеждаше безнадеждно, тогава всичко се разпадна, 12:17. Излезте от Лукяненко, Никишин и Шахбанмирзаев не промениха ситуацията, защото изтънчеността на собствениците остана същата, а Клука царува над мрежата в повторенията, 18:25.

Въпреки загубата в третия мач с резултат 17:25, домакините парадоксално изглеждаха по-добре, отколкото в предишния комплект. Повече или по-малко подобрено приемане, добър терен прелетя ... Друго нещо, че Гребенников донесе дори най-трудните топки на Кобзар на носа, и измъчва бившия си клуб с атаки на Пашицки и Яковлев. Лукяненко, който отново се появи на сайта, отговори същото, ако е възможно., но той нямаше много възможности.. "Зенит" взе набор в класа.

В четвъртата част домакините се опитаха да се бият и все пак да вкарат играта в тай-брек. всички, каквото беше възможно - да останем при равни условия на марката 8:9. Две грешки на Ковалев, принудително приемане на Якутин - в ръцете на Пашицки, 8:13. Петербургци, спомняйки си първия сет, не си позволявайте да се отпуснете, решаване на играта през четвъртата зона, където Клука и Урнаут редуваха бързи атаки с коварни отстъпки. Гребенников продължи да унищожава идеята да го нокаутира от приема и като цяло механизмът на Zenith работи без откази. Домакините на този фон не можеха да се похвалят с пробиви, следователно, и преследването беше обречено, 19:25. Заслужена победа за по-силен противник. Да победи Зенит, Сургутите трябваше да скочат два пъти по-високо от главите си, и това е против законите на физиката..