003-0

Без очила и без песимизъм

На таблото има резултат, но има впечатление от играта. Газпром-Югра загуби мач, но не изпитвам песимизъм от представянето на нашия екип. Локомотив спечели по делото, до голяма степен се дължи на летящата луда храна, в което няма с какво да упрекнем нашите домакини. Иначе при тези обстоятелства жителите на Сургут изглеждаха доста добре.

Първият сет беше равностоен двубой, въпреки че и тук играта на снимачната площадка се проведе при различни условия: атакувахме по -често по назначени топки, и домакините докараха топката на Константин Абаев без проблеми. Но нашите странични геймъри Никишин и Ковалев вършеха работата си много добре., какво отговори Савин, Любурич и Перин. Как видите, нашият диагонал е преминал набора в режим на заспиване, Рукавишников активира Шахбанмирзаев по -близо до края, 18:20, и тогава Ковалев допуска грешка в приема на Савин, 19:20.

След това имаше ключов рали с продължителен митинг, в която Ковалев успя да вдигне атаката на Любурих, и Перин само отскочи от блока при третия опит. Грешката на канадеца остави интригата зад завесата, 21:22, още повече, че „Газпром-Югра“ започна да доставя с Дмитрий Красиков, не се появява на снимачната площадка от три години. Той сервира добре, но собствениците се справиха и Перин беше реабилитиран от втората зона, 21:23. Е, тогава имаше двоен пробив в най -проблемната формация с Шахбанмирзаев в четвъртата зона, Раджаб не успя да реализира шансовете си, 21:25.

Във втория мач Рукавишников изведе играта през третата зона, независимо от качеството на рецепцията - изплати се. Захранващ блок - Ковалев атакува с тръба върху чиста мрежа, 7:5. Следващата вълна се възпроизвежда от блока от ръбовете на решетката, Хвърлянето на Раджаб в "казана", 13:10. Но механизмът на Сургут беше унищожен от Дмитрий Лизик. Три аса на младия централен поред и Локомотив вече са напред, 13:14. Мощно обслужване на Перин - Савин вкарва предизвикателна топка, 15:17. Въпроси към нашите домакини поне, летеше много мощно. В крайна сметка Шахбанмирзаев не помогна отново, Савин отбеляза и ас, 18:23, това е направено, 19:25.

Е, в третия сет домакините най -накрая разкриха оръдията си на терена., спечелвайки този елемент огромен недостатък. Ace Lysica, 7:4. Нашите предстоят - пасът на Рукавишников покрай ръката на Околич попада в съда на противника, 12:13, но ще бъдете съборени в поредица от лудите подавания на Савин, 12:20. правилно, тези емисии направиха набора, 14:25. Друг път бих започнал да говоря за качеството на рецепцията, но тук всичко е просто: Не съм виждал отдавна, за такъв мощен фураж да лети с такава стабилност, освен това няколко играчи едновременно. Не Газпром-Югра загуби, и Локомотив спечели заслужена победа, с което го поздравяваме. И играта на сургутяни, честно казано, хареса. Да, нямаше какво да се противопоставя на същия терен, да, диагоналът не мигаше отново, някъде не се получиха в рецепцията ... Но като цяло имаме и аргументи, позволяващи да се бият при равни условия с победителите в шампионата. Така че нека да ускорим темпото и да продължим да се борим.