2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

запазваше

"Газпром-Ugra" даде почти спечели мача, повтори тезата банален, че трябва да се играе до последната топка.

Сургут започна много ярко - 4:1 След Ace Muzaya. "Факел" придържам игра, но това е, че прилепвам се. "Газпром-Ugra" продължиха напред, събиране на една почивка след друг, благодарение на превъзходството на стартовата решетка. 10:5 собствениците преместени 18:11 след успешна атака Muzaya, и започна тихо оваляни в завършваща. С резултат 23:17 диагонални обменят грешки на терена и Сургут са получили най-много шест комплект-Bolov. Продавани на трети - Gutsalyuk не устоя и играе на страната на противник, 25:20.

Във втория играта бе закрепена равна борба, до завършващ с една крачка пред гостите бяха. Сургут подстригване резултата на 22:22, а после избухна Muse - първо вкара над блок от неудобно четвърта зона, след това затворен единица Padar, 24:22. Aksyutin подадена в тъч, до топката MUSE, но след внимателно проучване бе намерен видеоклип докосване на топката на блока Волков, 25:23.

Втората група може да се окаже повратна точка - в третата част домакините напълно доминират на корта. Последно сила в лицето на novourengoytsev Antypkin, Kimerova и Kolenkovskogo донесе няколко дивиденти. Antypkin дълго време в търсене на игра нишка, Chimeri редовно обелени аута ... И Muse почти отбеляза петия метър аварийно свободен ход топката в празна зона - 8:3. В средата на сета на групата взе продължителна взаимна брак на терена, и на стартовата решетка отново значителни домакини предимство - резултати Kastylenka, муза, Dougan, MUSE капаци отстъпка Богдан, Chimeri удари извън границите - 18:10.

С резултат 19:12 много малко хора в публиката се съмняваха в победата на Сургут. изглежда, те вярват,, играта е да завършите ролка, без да ги: вкара два гола Chimeri, Богдан точен, муза затворен, 19:16. Собствениците се движеха само след Antypkin грешки на терена, докато все още комфортно предимство. Но тук Stulenkov хваща Chereiskaya, и Богдан поставя ас - 20:19, semiochkovy ползи от няма и следа. С резултат 21:20 Теодор Салпаров плъзгане в атаката на отбраната Волков и Muse вкара аварийно топка. По отношение на предлагането отива Avdochenko и уверено поставя ас - 23:20. изглежда, че собствениците все още dozhmut противник, но ... следващия сегмент загубил с резултат 0:5 - Chimeri отстранява, и е бил освободен, като част от двойна смяна Kolodinski zaterzal си планер домакин на "Газпром-Ugra". В резултат на това - масови doigrovochnyh моменти с висока реализация и последен блок Gutsalyuk Chereiskaya, 23:25.

След това, домакините психически отпаднали от реалността за известно време, отколкото не успеем да се възползваме гости, уверено излезе напред в резултата в четвъртата вноска. 15:25 - някъде по средата на сета Сургут прие неизбежното и, изглежда, просто готов да тайбрека. И в последната част, ние отново видя труден безкомпромисна борба, който съперници шансовете са равни. достатъчно е да се каже,, първи път един от отборите се откъсна да вкара повече, от една точка, на ниво 12:10, - Волков атака в четвъртата зона, обхваната блок. И тогава балансът е възстановен - резултати Падар, и собствениците не могат да се откажат муза и Schadilov. Атака Chereiskaya в допир измести баланса в полза на "Факел", 12:13, и първия мач топката Пипи спечели Богдан, 13:14. Така отборът и да се премести на - приравнява от собствениците, Гостите поведоха още един мач-топка - на марка 17:18. По това време, продължителна митинг доведе до Волкова атака в тъч - но след докосване на ръцете блокиране, 17:19.

Игор Kolodinsky, Капитан "Факел"

Ние не сме първата игра е толкова трудно, Уфа с много труден мач. слава богу, започна да спечели тай-паузи. силно, умора въздействие, в края на сезона. надежда, ние ще отидем тихо излезе от ямата. Днес, по принцип всичко е започнало, леко, ужасно, от първата група. Но след това го имам много тежък трета страна: всичко е вече исках да се прибера вкъщи, но чрез постоянство обръщане на мача. Петата партия е толкова кратък, че всеки се направи много средства. Волков набор единица, имаме минус две, След това взехме трите поредни точки - завършен, Треньорът попита. Емоционален пауза по отношение на отработеното треньор, сигурно, тя ни аплодираха.

Камило Плачи, Старши треньорът на "Факел"

Много е важно игри. Ситуацията е добре за нас, защото е много трудно – губещата 0:2, 11:18 в третата. По време на интервал от време, поиска от екипа да направят всичко възможно,, извадете всички останки от силите, Резултатът е да разгърне играта. В петия гейм, когато резултатът 10:12 Попитах отборът да се успокои и да се избегне грешките си. тези грешки, както винаги във волейбола, и реши да сложи край.

Юрий Melnychuk, старши треньор на "Газпром-Ugra"

Психология. Олово в третия сет 18:11 - трябва да спечели тези страни. Свито психология екип и ние не са уловени, като в този момент. Някъде не завърши една топка, отпусна, следователно всичко и отиде. Всеки нюанс е важно особено срещу такива опитни отбори като "Факел". Не давайте на въглищен прах, дори води в резултата седем точки. че се губят, са виновни. Тези игри трябва да спечели.