2024 - 03
2024 - 04

увереност в собствените си способности

увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности. Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут, Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут 26 Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут 67%. Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут. Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут, Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут, Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут.

Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут 11:15 Роман Пакшин даде феноменална игра срещу Сургут. Но тогава Лукяненко отстрани ръцете си навреме от топката, летяща отстрани на противника - това се оказа красива измама, а след това Якутин стреля Маркин със сервис, 13:15. Преследването също завърши с ас, Довган нокаутира Обмочаев, който дебютира след дълго прекъсване, 19:19. Още едно асо, в изпълнение на Никита Алексеев, последния път поправи равенството, 21:21. Двойната смяна на отбора на Сургут не проработи и поредица от взаимни грешки на терена доведоха до резултата 23:24, след което Пакшин уверено предостави, 23:25.

Сургут имаше добър шанс да поведе във втория мач, но Алексеев не прилага атака с пробив на фона на отлична защита, 8:7. Почти до самия край резултатът се балансира около равенство, след това два важни пробива печелят домакините - Бутко тегли ас на Ковалев, и Макаренко удря в края на продължително рали, 16:19. Вместо капитана, Шахбанмирзаев влиза във втората зона според ситуацията и решава, 17:19. Сега е ред на Папазов да се подхлъзне в неудобната "четворка", два блока по диагонал и 19:19. Но решаващият сегмент от набора отново се проваля "Газпром-Югра", отново куц прием, и домакините завършват играта си без сянка на съмнение, 22:19 и 25:21 след блока до Алексеев.

За третия мач диагоналните сургути отидоха на реванша, заменя Макаренко и губи обичайната си позиция от Шахбанмирзаев. Така треньорският щаб на Газпром-Югра добави сила в атака: Шахбанмирзаев, Алексеев и Ковалев избухват един след друг в атаката – но домакините уверено държат удара. По някаква причина служещите сургути започват да тренират по техниката на Обмочаев, а опитният Бутко с добра фина настройка осигурява на нападателите си комфортни условия в мрежата. "Кузбас", заменя Маркин с Карпухов, отново уверено върви напред с 16:16 на 19:16 - Изглежда, че този път сценарият от първите две игри ще се повтори.

В него, изглежда, Самите жители на Кемерово вярваха, печелете три мач точки, 24:11 – Пакшин вкарва на линия. Но първо Папазов влиза на терена, след това Шахбанмирзаев прави пауза след вдигнатата отстъпка на Бутко, още един отличен терен от Якутин - и Обмочаев хвърля топката в тъч, 24:24. Сургутите захапаха малкото: Довган вкарва предизвикателство, Крсманович изпраща отскок от блока към Карпухов, Алексеев решава в четвъртата зона, 27:25.

И в дебюта на четвъртата част играта на гостите се разпада при подавания на Папазов - 2:2 превръщам се в 2:9. На прием и в атака се проваля, възможно, не е напълно възстановен Ковалев, той е заменен от Красиков. Макаренко влиза на мястото на Алексеев, но собствениците, които са събрали смелост, продължават да оказват натиск - 4:12 след аса на Крсманович. всички, какво успява Газпром-Югра – стабилизира играта, има няколко почивки, 10:15. Но този път нямаше завръщане: Пакшин вкарва всички свои и малко чужди, и Макаренко сложи край на мъките, като се издаде, 17:25.

Три равни мача и провал в четвъртия отново оставят Газпром-Югра без точки. При благоприятен стечение на обстоятелствата можехме да разчитаме на петия сет в мача с Локомотив, и в мача с Кузбас. Но обстоятелствата не се „стичат“ от само себе си., те трябва да бъдат създадени и приложени от нас самите. Продължи: има предпоставки, но с реализирането на шансовете все още не е много добре. Не е достатъчен марж на безопасност, увереност в собствените си способности. увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности. увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности. увереност в собствените си способности, за съжаление, увереност в собствените си способности, увереност в собствените си способности.