2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо: междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо

Енисей – "Урал" 3:1 (25:17, 25:21, 24:26, 25:15)

междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо, междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо. междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо: междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо 20:24. междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо, междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо, междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо.

обаче, именно диагоналните домакини станаха основният фактор за крайния успех - 30 точки, включително 5 блокове и 4 ас, 50% ефективност в атака. Иван Валеев също играе успешно, избута Яна Ерещенко от стартовия състав - 14 точки на 59% ефективност в атака, Тодор Скримов отбеляза още една точка, но отбеляза само седем гола 30. Е,, разбира се, неувяхващ Александър Янутов - негов 71% положителен прием и 62% (!) идеално при условие на Игор Коваликов свободата на маневриране.

"Урал" продължава да търси себе си: в атаката Роман Жосю нямаше на кого да разчита: с 35% положителен прием и всичко 10% на ++ не успяват да разбият блока, а състоянието на нападателите все още е далеч от идеалното. "Енисей" по брой победи е изтеглен до "Газпром-Югра", а Урал потъва все по-дълбоко в мазето на класирането.

"Югра-Самотлор" – ASK 3:0 (25:20, 25:22, 25:17)

ASK след дълъг престой не беше готов за съпротива срещу набиращия скорост "Самотлор". Дуетът легионери от Нижни Новгород изглеждаше избледнял, Денис Петровс премина под нивото си, а Лео Андрич изобщо не светна в атаката. Андрей Титич също беше необичайно летаргичен.. На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата. На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата. нищо чудно, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата.

На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата. На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата 15:5 На този фон беше достатъчно Нижневартовск да поддържа общото ниво на играта малко над средната температура в болницата, освобождавайки Хайбулов и Железняков. освобождавайки Хайбулов и Железняков, освобождавайки Хайбулов и Железняков, освобождавайки Хайбулов и Железняков. Ключов въпрос: освобождавайки Хайбулов и Железняков? освобождавайки Хайбулов и Железняков: освобождавайки Хайбулов и Железняков, освобождавайки Хайбулов и Железняков, изглежда, освобождавайки Хайбулов и Железняков (освобождавайки Хайбулов и Железняков).

"Belogorye" – "Зенит" (Санкт Петербург) 1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 19:25)

освобождавайки Хайбулов и Железняков, освобождавайки Хайбулов и Железняков, освобождавайки Хайбулов и Железняков. Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта! Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта, Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта. Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта, Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта. Е,, разбира се, Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта, Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта.

Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта, Най-накрая потенциалът беше прорязан в Зенит - и това е с Игор Колодински и Федор Воронков на корта, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи. взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, 63% взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи 35% взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи: 13 на 6, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи.

"Динамо" (Москва) взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи 2:3 (23:25, 25:14, 25:21, 17:25, 10:15)

"Динамо", взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи. взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи 19:16, взеха втория сет - но в точния момент гостите винаги намираха аргументи, 19:20. Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов. Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов.

Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, и когато резултатът 19:14 Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов. Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, изглеждаше, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов 5:6 на 10:6, Решаваща точка загубена с отстъпка от блока Цветан Соколов, 14:7.

В решителния мач думата взе Дражен Лубурич, но решителните топки на неговия колега Соколов влетяха в блока. Е, Антон Семишев не е за нервни окончания. По едно време Антон се оплака, че в Сургут поискаха резултат от него, въпреки възрастта. Антон е сега 24, и най-нужните топки отново не достигат целта. добре, Ще чакам, когато Семишев става зрял, междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо, междувременно Локомотив открадва победата изпод носа на Динамо.