2024 - 02
2024 - 03
2024 - 04

натоварване характер

Още преди началото на военните действия в треньорския щаб на "Газпром-Ugra" изненада: терена в стартовия състав вчера пусна на играча "Енисей" Никита Aksyutin. Сургут веднага излезе напред в резултата, покриваща в атака Maxim Shpilev - 6:2. Любопитен инцидент около 9:6 - първи, означава Сургут видео преглед се върна, след като достигна точка в Aksyutina - камера фиксиран контакт блок, и след това по същия епизод обжалваното Олег Sogrin и взе точките обратно - Оказа се,, По-ранни собственици закачен блок решетка. въпреки това, играта се проведе под контрола на "Газпром-Ugra", и когато музата е вкарал два гола в авариен ред, разликата се увеличи до пет точки, 17:12. И тогава седем - Kolesnik удари извън границите, и плаща за работата на новосъздадената Aksyutin камерата, след като удари извън границите, 19:12. Краят на първия сет, не забравяйте да сезон (ако не и кариера) захранване Kastylenka и красива томбола с масови събирания в защитата на, който донесе "Динамо-LO" последната точка. Тогава Kolesnik загубил емисия, 25:18.

Във втората игра на гостите притискат собственици на емисии, 8:10 След Ace Shpilev. Ace Kolesnik - 11:14. Прием Сургут ексцентричен така, че те не успяха дори обикновеното планер замяна Смолар Бьоме - Kolesnik нападнат в doigrovku на чиста мрежа, 13:17. Той успя да намали забавянето се дължи Kastylenka дейност - три точност атака и резултатът е 20:22. Но Бьоме възстановява тройка удобна преднина и Динамо спокойно донесе на страната към победата, 22:25.

В третия сет, Антон Ботин Сургут счупи му служи - от сметката 5:6 Той поведе играта на 5:13, направи четири аса, три от които - в ред. В един момент, дори и музата не удари в земята, атакува без блок ... Друга атака Мачей в тъч - 8:19. Приблизително от този момент поляка, изглежда, наистина ядосан. Блок Ace и Botina, snesshy надолу Shpilev, 11:19. Друг мощен сервис и doigrovku диагонал, 12:19. С резултат 13:20 Сургут "намерен" насилника - Максим Ботин. Kastylenka ги транспортира до рецепцията, Максим и усилия, за да блок, и след това - извън границите. След "парцел" от Кирил Ботин просто отказва да приеме, ас, 16:20. Е във въздуха, ако не и спасение, След това някои интриги. За да се засили предлагането отива Avdochenko и предлага смут в редиците "Динамо-LO" - Kolesnik не се справят с атаката на определената топката, и след това при втория опит MUSE оръдия doigrovku, 19:21. Олег Sogrin принуден да вземе таймаут, Pluzhnikov дума за файл вместо Rukavishnikova а договореност без свързващи Dougan затваря единица Бьоме, 21:22. Следващото теглене се оказа ключът - собствениците са плъзгане в атаката на отбраната Kolesnik, и муза без свързващо вещество има водеща роля, атакува от второто попадение - в плитка от ... Тогава съперниците си обменят грешки на терена, и Теодор Салпаров изведнъж плаващ планер Tisevicha, предоставя възможност да се сложи край Kolesnik, 22:25.

Четвъртият сет започна с глава на собствениците - 7:3, обаче, Гостите скоро изрязват, 8:8, и дори излезе напред - 14:16, след следващото Ace Ботин. Така отборът и стигнахме до края, 19:21. Timeout "Газпром-Ugra" дойде на мястото - Shpilev не подава, и Dougan бързо всички на топка тел, 21:21. И те отидоха да се люлее ... Сургут излезе напред (23:22) след блок Kolesnik. На диагонал появи Яковлев, но играта, кажете предварително, Аз няма да се прекъсне. задника Muse удар носи първия сет-Bol, 24:23. За известно време Shpilev уверено държи яде в четвъртата зона, атакува през Rukavishnikova, но партньори, риска, се подава в мрежата. обаче, сметка в негова полза Tisevich разтърси я храня, течаща топката точно в предната линия, 26:27. Този мач-топка за гости, но заглавието на магическа пръчка преминава към Dovgan - свързващо вещество му доверие, Артьом се провали. За пореден път той възстановява паритет, затваряне единица тръба Shpilev, 29:29. Един validolny митинг валцувани от друга - Яковлев и муза не търси, но полюс се коригира, покриваща атака Botin, 30:29. Няколко шансовете повече doigrovochnyh Сургут до набор-Боле - Chereiskaya, които нямат място бие блока, но коригирани в следващото теглене, когато собствениците върнати отстъпка Muzaya, 31:30. Muse рискове и се подава в тъч, Chereiskaya резултати - Динамо изглежда, че Шишкин е в състояние да спаси топката, гледки, но те вече нямат. Главен съдия поема своя собствена гледна, но отговорът е един и същ - 32:31. Смолар удари, Kastylenka изчиства от блок, 33:32. Беше завладяна в третия сет зала трибуните на ушите - друг doigrovku не успее Aksiutin, 33:33. На Наемната Сургут губят атака, но помага шпил единица, 34:33. И тук е, изход: Aksyutin отново удря небе Maxim във втората зона, компенсиране на всички свои грешки в атака, 35:33. Салпаров, напускане на зоната, двойно пресече ...

В петия сет е продължение на емоционалната краят на четвъртия. Играта паднаха върна Kolesnik - Андрю не могат да се справят с потока и предлагането на Сургут, 6:3. Не може да се бие на блока и Ботин, и дава път на Максим Kolesnik пурини - такава опция в "Динамо-БТ" често се практикува. След промяната на страни (8:4) посетителите завърши ининга жилка пусна специално за тази Avdochenko. Два аса Павел - 11:6. Атака Волкова дома на окото единица, и doigrovku реши Kastylenka, 12:6. Е,, за пълнота, Dougan затваря Purina поведе обратно линия, 13:6. В чест на Динамо, те не загуби ръката и даде на публиката два луксозни томбола с масови събирания в защита. Но в "Газпром-Ugra" в задната част на линията за мухарски топки Aksyutin, и муза на третия опит донесе домакините съответстват на топка. Разпространява се под Леонтиев завеса е завършил друг вълнуващ митинг отстъпка бойлер, но на терена той е направил грешка, 15:8.

треньора главата VC "Dinamo-LO" (борово насаждение) Ярослав Василенко:

След първата игра, ние сме разделени на играта, имахме шансове, били мач-Bola ... Това беше емоционална игра, което със сигурност се хареса на публиката. за съжаление, пропуснахме шансовете си в четвъртия сет. Сургут пристъпи фураж, Играх по-трудно на блока, и ние не сме се обърна. След тези окончания загубиха тежко да се съберат, в петия сет ходих чиста психология. виждате, ние също се мята, докато със състава, поради болести хора попадат. Ние се опитваме да се отгатне, но тя не винаги успявам. Като цяло - една добра игра, поздравления Сургут.

Старши треньорът на VC "Газпром-Ugra" (Сургут) Юрий Melnychuk:

на първо място, Искам да поздравя феновете с победа и им благодаря за тяхната подкрепа. След неуспешен опит за игра в Самара, ние трябваше да покажем добър дом волейбол. На срещата, ние се създаде правилно, едно добро начало, но след това "Динамо" отлетя емисия, Ботин ни донесе много неприятности в рецепция. Имаме нов играч, и неизбежно имаше някои груб - на рецепцията, в концерт. добре, екипът оцеля, играчи, проведено на един до друг и спечели много точки се дължи на работата в екип. Що се отнася до фрактурата в четвъртия сет - Бих се обърне внимание, по-скоро, на третия сет, където не сме спрели възпроизвеждането, Борихме и почти настигна съперници в безнадеждна ситуация. Всичко мина от там. благодаря момчета, който отиде на всички,. Резултатът дойде благодарение на отдадеността и се подкрепят взаимно. Това е много важно, отборът не пада духом след обида поражение в Самара. Ние ще се борим до края.