2024 - 04
предишната стрелка
следващата стрела

Новогодишна трилър

В първия мач аса Pluzhnikov и Muzaya донесе домакините добра отправна възможности, 4:1. И двата отбора видимо нервен, което води до взаимно брак. За първи път посетителите уловени домакините на марката 6:6 - Muse не са имали време да се премине твърде бързо. Сургут отново ravnuli напред - 11:8, Пенчев изпрати подвижния топката в, Muse и затворен продължителна митинг. Следващия път, когато балансът се възстановява на 14:14 - до голяма степен се дължи на дейността Luburicha. Тогава падна грешки на собствениците - ниска мине Schadilova, атаки и блокират Muzaya, 16:19.

Положението се изправи Muse. Две доста необичайни аса в неговото изпълнение, както и друга линия на рецепция и doigrovku - 21:21. Но надежда да бъде равно на завършващ погребан Luburich, която е издала резултата 22:23 два луксозни Ace, решителна набор изход.

Във втората игра, "Газпром-Ugra" бързо пое инициативата, покритие Пенчев (9:5), и след това най-накрая издигането единица и Luburichu (11:7). Отново, почти успешни преследване на гостите да се подават диагонал сръбски - асо плюс атакуват Muzaya в ниска топка, 13:12. Timeout да спре процеса, и играта постепенно започна отново да се върти в полза на Сургут: zarabotal Dougan, друг блок Luburichu, 19:15. В крайна сметка отборът влезе с убедителна подкрепа на Силите. Заместник Tetyuhin трябваше да се докажат в рецепция и атаката, но на следващия блок Luburichu не остави шанс да Белгород, 23:19. Баграм под завесата почука асо, но най-долния ред, след като удари сърбите извън границите от първото огледало на вашата партия, 25:22.

В третия сет домакините спечелиха в три съзвездия, инсталиране, изглежда, запис Суперлига - най-малко, този сезон. Когато за първи път през с 3:3 Отидох да 8:3 - Николаев на първо безуспешно се опита да се свърже Piunov, след това в четвъртата зона не може да се оттегли Semyshev, който заменя Tetyuhin. Пол вкара, но веднага след това от 8:4 Отидох да 14:4. Сега домакините хвана в края на мрежата Пенчев, Schadilov и беше безмилостен в doigrovku. Българската младеж Кузнецов заменя и веднага се съкращава ас под краката му от Chereiskaya. Sidenko Мена Luburi?, и "Belogorye", "мухи" с 15:6 на 25:6 - младите хора не могат да се справят с домакините единица. Set-топка носи Worms да духне, и след това не се извари Белгород отстъпка Kastylenka.

В четвъртия сет ", Belogorye" се завръща в сайта всички лидери, дори отсъства досега Gutsalyuk. Играта този път от шанс и с две остриета. Dougan атака и блок Chervyakov печели за първи сериозен пропуск на отбора си, 7:4. Luburi?, Tetyuhin и Николаев (eysom) се гаси, 7:7. Kastylenka окачени в четвъртата зона в раздела за табела "Отнесени до центъра", Luburichu дори нямаше къде да чукам, Освен в областта, 10:11. Pryhvachen единица Muse, 10:13. Pure късмет с топката, който се качи на въжето - в полза на гостите, 11:15. В Сургут добър Schadilov, но гостите не дават се приближат твърде много ... Ключовата тегленето настъпили при около 18:20, когато два шанса в doigrovku на "Газпром-Ugra" приключи докосване Kastylenka мрежа. Там също трябва да бъдат изписани върху терен Luburicha прием и съща атака в doigrovku, 18:22. Друг брак в рецепция и Николаев спокойно избива топката търкаляне, 18:23. всички?

Сърбия внесе в тъч, и Kastylenka изведнъж да се създаде асо - Пенчев дълго време се смяташе, отнеме топката или Мис, в крайна сметка просто докосна корпуса. Пенчев отново изплува в рецепция, Музай точен, 21:23. Българските промени Semyshev, но той е куц - Сургут не забие подвижния топката, но Luburichu блок и удар Schadilova на изчакване на блока за задържане интриги, 22:23. В решаващ момент в "Belogoriya" не трепна Tetyuhin, отговаря муза, 23:24. Pluzhnikov трудно рецепция, но топката все още се доставя в четвъртата зона Semyshevu, която се отвива от устройството в удар плитка, 23:25.

Но всичко по-горе събития са само прелюдия към "черешката на тортата" – петия транш. Къде екипи са създали нов рекорд сезон - нито един тайбрек още да се показват такива цифри не са фиксирани.

Преди да промените страни достигнаха първите собственици, 8:6 - обаче, водещ 7:4. Schadilov аварийно чукове топката, 10:7. Новопостроените избрани гости на минимално разстояние - в увертюрата продължителни изготви Muse не успяха да развийте топката мрежа от блока, 10:9. Време събужда Kastylenka, ефективно премахване на последните две тежки атаки, 13:10. Дори и след Muzaya в тъч (13:11) Сургут шансове в края на краищата изглежда много добре. Но Zelenkov успява да стане в съответствие с мощен удар Muzaya, и Chereiskaya чакат само заменя Gutsalyuk Piunov, 13:12. И тогава Tetyuhin без колебание поставя асо, балансиране на шансовете.

Първият мач топката още за Сургут, но премине грешка в играта се превръща Kastylenka, 14:15. Сургут изигра два мача Bola и Luburichu връщане единица инициатива, 17:16. Уморен Muse трети опит отнема топката от ресивъра, 19:18, Luburich, но не се отказвайте - е под атака Schadilova, и след това чука асо, 19:20! Друго голямо предлагане на сръбски, Теодор Салпаров поема на противника, топката лети доста рязко и Белгород не очаквах такъв "подарък", себе си едва ли го, превозващ през мрежата - Muse точен, 20:20. Tetyuhin носи "Belogorye" последния мач топката, след три поредни точки печелят собствениците. Muse резултати, и блок последователно се затваря в четвъртата зона, а вторият Пенчев - Luburicha, 23:21.

трудната победа, който стана добър настоящите Сургут феновете за Нова година.